עברית לכיתה א'

הכנה לכיתה א' בעברית ולימוד לאותיות

הכנה לכיתה א' הפכה לדבר טריוויאלי בעיקר בשנים האחרונות. הורים רבים מלמדים את הילדים שלהם קריאה וכתיבה מגיל צעיר מאוד.
אם אתם קוראים את הפסקה הזאת, כנראה שאתם לא רוצים שהילד שלכם ישאר מאחור.

מוכנות לכיתה א' נעשית דרך חוברות עבודה לכיתה א', דפים, משחקים ,סרטונים ועוד. הורים רבים אוספים פיסות מידע המפוזרות על גבי רשת האינטרנט ונותנים לילדים ללמוד דרכם.

בוואלה! סקול, תוכלו להכין את הילדים לבית הספר במקום אחד עם תכנים בדוקים ע"י משרד החינוך, באמצעות סרטוני לימוד ומצגות בליווי דפי עבודה ותרגילים להדפסה.

שלום כיתה א' - מה צפוי לתלמידי כיתה א' במקצוע העברית?

תלמידי כיתה א' ילמדו בשלב הראשון לכתוב ולקרוא את האותיות בעברית וסימני הניקוד. לאחר מכן ילמדו לקרוא מילים בודדות, משפטים פשוטים ולאחר יפתרו תרגולים פשוטים בהבנת הנקרא לכיתה א'.

לילדים סבלנות קצרה משל מבוגרים, מה שיראה לנו כזמן סביר לשבת וללמוד יראה לילדים כנצח והם מעדיפים לשבת מול הטלוויזיה או לשחק מאשר למלא דפי עבודה.

הורים רבים מעדיפים להשאיר את ילדיהם מול המחשב או הטלוויזיה ולתת להם ללמוד משם, עוד לפני שבדקו מי כתב את התכנים, האם הם ראויים לשימוש או מאושרים ע"י משרד החינוך. שיטה זו עלולה ליצור פער גדול בכתיבה כתוצאה של חוסר תרגול.

חשוב לזכור שלאורך כל בית הספר היסודי, החטיבה והתיכון, המבחנים ושיעורי הבית יעשו בדפים לבנים ולא במשחקים זוהרים במחשב.

עברית לכיתה א' – למי שרוצה ילד שמבין

בוואלה! סקול לקחנו על עצמנו לעשות סדר לילדים ולהורים, ריכזנו את כל נושאי הלימוד של עברית כיתה א', למשל לימוד אותיות, בעזרת מורים בעלי ניסיון של שנים ובהתאם לדרישות משרד החינוך.
בנינו סרטוני לימוד מלווים בדפי עבודה להורדה והדפסה אותם יוכל הילד שלכם לפתור תוך כדי צפייה בסרטון הסבר.

הכנה לכיתה א' וליווי במהלך כיתה א' מעולם לא הייתה פשוטה כל כך. היכנסו לראות את סרטוני הדוגמא ותנו לילד שלכם את היתרון על פני האחרים בין אם הוא תלמיד כיתה א' ובין אם הוא עולה לכיתה א'.

שיעורים לצפייה בחינם

הכרת האות א צליל פותח א
הכרת האות א צליל פותח א
זיהוי האות א
זיהוי האות א
הכרת האות ב צליל פותח ב
הכרת האות ב צליל פותח ב
זיהוי תמונה שמתחילה ב-א
זיהוי תמונה שמתחילה ב-א
זיהוי תמונה שמתחילה ב-ב
זיהוי תמונה שמתחילה ב-ב
טוען וידאו...
עברית לכיתה א'

חלק גדול מהילדים מתחילים לזהות את האותיות כבר בגן, אולם רק בכיתה א' הם ילמדו לקרוא ולכתוב בצורה מסודרת. זה הזמן להקנות לילדכם הרגלי למידה נכונים. הדרך הנכונה לעשות את זה, היא לגרום למקצוע העברית להראות פשוט וקל.

בוואלה סקול תמצאו שיעורי לימוד ודפי עבודה לתרגול שנכתבו על ידי מיטב המורים, על מנת שילדכם יוכל להבין את החומר בפשטות, בקצב המתאים לו ובלי בעיה. אתם מוזמנים להתרשם מסרטוני הלימוד החינמיים, ולעזור לילדכם להתחיל לקרוא ולכתוב בקלות.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד