כיתה א' - דברים שחשוב לדעת

שלום כיתה א' – האם יש סיבה להיות מודאגים?

כיתה א' מציינת מעבר חד בין גן חובה - סביבה מוכרת לילד, לבין בית הספר - סביבה חדשה ודי מבלבלת. המעבר לכיתה א' הוא מאורע מאוד מרגש לתלמידים לעתיד ואפילו לחלק מההורים, במיוחד אם זהו הילד הראשון שלכם. כהורים, אתם ודאי מודאגים מהשתלבות הילד בסביבת בית הספר, בהצלחתו בלימודים וכמובן בהרגשתו האישית ומצבו הנפשי.

הכנה לכיתה א' – עזרו לילד שלכם להשתלב

על מנת לעזור לילד שלכם להשתלב בקלות במסגרת החדשה של בית הספר, מומלץ להכין אותו כבר בתקופת הגן ולעבור איתו על הנושאים שילמד בהמשך בכיתה א'. כהורים, חשוב שתדעו בדיוק מה הילד שלכם אמור ללמוד במהלך שנה זו, ובאיזו דרך אתם יכולים לעזור לו.

לכם כהורים, החומר של כיתה א' לא באמת מסובך. בואו נודה - הוא אפילו די פשוט... למרות זאת, העובדה שאתם יודעים לעשות חיבור או חיסור לא אומרת שאתם יודעים איך ללמד את הילד שלכם לעשות זאת. ישנן שיטות לימוד שונות ומגוונות, וחשוב מאוד הילד שלכם ילמד באותן שיטות אותן מלמדים בבית הספר, אחרת, הוא עלול להתבלבל ולהיות מתוסכל.

על מנת לעזור לכם, גייסנו לוואלה סקול את "המורים של המורים" - אלה שמכשירים את המורים שמלמדים בבית הספר. המורים שלנו יודעים בדיוק מה ללמד, ואיך ללמד, כדי שהילד שלכם יבין הכל בצורה הכי פשוטה ובדיוק איך שילמד בכיתה א'.

רוצה ילד חכם יותר? – זה בשבילך

בוואלה סקול תוכלו למצוא את כל מה שתצטרכו על מנת להכין את ילדיכם לכיתה א', ללוות אותו לאורך השנה ולעזור לו עם החומר הנלמד בכיתתו. בלחיצה על "חשבון כיתה א", תוכלו למצוא את כל הנושאים הנלמדים בתכנית הלימודים מועברים באמצעות שעורי וידאו הכוללים המחשות ויזואליות והסברים ברורים ופשוטים. בנוסף, תוכלו להוריד מהאתר (חינם) דפי עבודה בכל נושא , לשבת עם הילד שלכם ולוודא שהוא אכן מבין וקולט את החומר.

השיעורים באתר כוללים את כל הנושאים שנלמדים בחשבון - החל מהכרות עם המספרים 1-20 וכלה בבסיס של הנדסה וגיאומטריה. לצד מקצוע החשבון תוכלו למצוא גם שיעורים בעברית - הכרות עם האותיות, לימוד קריאה וכתיבה. לימוד קריאה וכתיבה הינו תהליך לא פשוט עבור הילדים, ובעזרת סרטוני לימוד ודפי העבודה התואמים שתמצאו באתר הלימוד יהפוך למהנה ויעיל יותר.

הילד שלכם לא אוהב ללמוד? – כך נעזור לו (ולכם)

כל השיעורים בכתה א' נבנו באופן כזה שיגרמו לילד שלכם להבין בצורה הכי פשוטה וברורה. הסרטונים כוללים אנימציות צבעוניות ותמונות משעשעות על מנת להמחיש את הנושאים בצורה מובנת וקלה, במיוחד לילדים.

בוואלה סקול תוכלו לצפות בעצמכם בסרטונים ולהבין מהי שיטת הלימוד הנכונה, על מנת שתוכלו לעזור לילדיכם עם שיעורי הבית או נושאים לא מובנים. כל החומר הלימודי משמש גם כהכנה למבחנים לכיתה א' שמבוצעים הן במסגרת בית הספר והן במסגרת מבחני מיצ"ב.

כיתה א' – ללמוד מאתר אחד המרכז הכל

במקום לחפור באינטרנט ולדלות מפה ומשם סרטונים בנושא כזה או אחר, הכנו עבורכם תכנית לימודים מלאה הכוללת את כל מה שהילד שלכם צריך לדעת, בדיוק כפי שילמדו אותו בבית הספר. כשאתם לומדים מוואלה סקול אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהשיעורים מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך והשיעורים מועברים על ידי מיטב המורים - אם הם לא היו כאלה, הם לא היו מלמדים כאן.

בנוסף, השיעורים נבנו במיוחד לילדים, והם כוללים ציורים, אנימציות והמחשות ויזואליות על מנת להפוך את הלמידה לחווייתית וכיפית. בקיצור, חבל על כל רגע - הרשמו לאתר ותנו לילד שלכם להתחיל את השלב הבא בחייו ברגל ימין.

שיעורים לצפייה בחינם

סימני יחס
סימני יחס
רצף אותיות א-ע
רצף אותיות א-ע
זיהוי האות פ
זיהוי האות פ
בעיות מילוליות בנושא כסף ועודף
בעיות מילוליות בנושא כסף ועודף
בעיות כפל מציור לתרגיל
בעיות כפל מציור לתרגיל
מדידה בעזרת סנטימטר 1
מדידה בעזרת סנטימטר 1
זיהוי תמונה שמתחילה ב-כ
זיהוי תמונה שמתחילה ב-כ

הילד שלכם סיים את הגן ועלה השנה לכיתה א'?


בואו לעזור לו להצליח בלימודים החל מהרגע הראשון בעזרת השיעורים שלנו

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
הילד שלכם סיים את הגן ועלה השנה לכיתה א'?

איך להצליח בכיתה א?

באתר וואלה סקול תקבלו כל מה שתצטרכו על מנת להכין את ילדכם לכיתה א' וללוות אותו לאורך השנה, יד ביד עם החומר הנלמד. באתר ניתן לצפות בשיעורים און ליין, שמסודרים לפי הנושאים של משרד החינוך ומועברים על ידי המורים הטובים ביותר. תנו לילדכם את הבסיס הכי טוב להצלחה מעכשיו.

מה תוכלו למצוא בוואלה סקול?

לשיעורים באתר מצורפות שאלות לתרגול וכן פתרונות שמראים את כל הדרך לתשובה הנכונה. כך שניתן לחזור על החומר, להתעכב על נושא מסוים אם לא הובן, וללמוד בקצב שלכם, אחד על אחד, ממש כמו בשיעור פרטי.