בית ספר יסודי

דברים שחשוב לדעת

לימודים בבית ספר יסודי הם שלב קריטי בהתפתחות הילד. בשנים אלו רוכש ילדכם כלים רבים שיעזרו לו בעתיד הן בלימודים והן בחיים הפרטיים. מחקרים רבים הראו כי הידע הנלמד בבית הספר היסודי מחדד את השכל ומפתח את יכולותיו של הילד. לכן, חשוב שילדכם יקבל כבר מהרגע הראשון את הידע הדרוש לו להצליח בחיים.

שיעורים פרטיים בזול

אתר וואלה סקול, בא להעניק לילדכם את הכלים הדרושים לו על מנת להבין את החומר הנלמד הכיתה על בוריו ולהתמקצע בו באמצעות שיעורים המועברים בסרטוני וידאו. במקום שתוציאו כסף רב על מורים פרטיים, יוכל ילדכם ללמוד את כל החומר באמצעות השיעורים הנמצאים באתר.

תכנית הלימודים של וואלה סקול

אם ילדכם לא הבין את מה שהמורה לימד/ה, פספס שיעור בכיתה, מרגיש שהוא צריך תרגול נוסף בנושא מסוים או כל סיבה אחרת- כאן הוא יוכל ללמוד בקצב שלו, לתרגל באמצעות דפי תרגול, ללמוד נושאים שהיו לא מובנים בכיתה והכל בצורה ברורה ונוחה. תכנית הלימודים של וואלה סקול מותאמת לתכנית הלימודים של משרד החינוך כך שכל נושא אשר נלמד בכיתה, ניתן ללמוד גם בבית.

שיעורים לצפייה בחינם

בעיות מילוליות עם יותר מפעולה אחת (עם עודף)
בעיות מילוליות עם יותר מפעולה אחת (עם עודף)
משמעות החילוק
משמעות החילוק
הכרות עם המספרים 11-20
הכרות עם המספרים 11-20
משמעות פעולת הכפל
משמעות פעולת הכפל
הכרות עם המספרים 0-10
הכרות עם המספרים 0-10
חיסור במאוזן
חיסור במאוזן
ישר המספרים עד 100
ישר המספרים עד 100

עברית וחשבון לבית-הספר היסודי!


צריכים עזרה עם שיעורי הבית?בוואלה סקול תמצאו את כל הפתרונות וההסברים הכי טובים ממיטב המורים בישראל

טוען וידאו...
עברית וחשבון לבית-הספר היסודי!

שיעורים פרטיים לתלמידי בית ספר יסודי

כבר לא צריך לשלוח את ילדכם למורים פרטיים ולשלם הרבה כסף כדי שיבין את החומר. בעזרת אתר וואלה סקול המכיל מאות סרטוני וידאו בחשבון, לשון ואנגלית לתלמידי בית ספר יסודי תוכלו ללמוד את החומר הנלמד בכיתה בצורה קלה וברורה ובזול. כל השיעורים מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך ומועברים על ידי המורים הטובים ביותר. זאת ההזדמנות לתת לילדכם את הבסיס הכי טוב להצלחה מעכשיו.
בנוסף תוכלו למצוא שאלות לתרגול, דפי תרגול וכן פתרונות שמראים את כל הדרך עד לתשובה הנכונה. את השיעורים יוכל ילדכם לראות בקצב שלו ובזמן שמתאים לו, כך שהוא יוכל לבצע חזרה על החומר, להתעכב על נושא מסוים פחות מובן, וללמוד ממש כמו בשיעור פרטי.