שיעורים אונליין ליסודי

בית הספר היסודי מפתח ומאתגר

הלימודים בבית הספר יסודי הם שלב קריטי בהתפתחות הילד. בשנים משמעותיות אלו רוכש ילדכם כלים ורבים שיעזרו לו בעתיד הן בלימודים והן בחיים הפרטיים. מתפתחות תפיסות ומיומנויות קוגניטיביות כגון קריאה, הבנת מושגים בסיסיים בחשבון, הבנת מושגים בסיסיים במדעים וטבע, מיומנויות פיזיות - מוטוריקה גסה כגון קפיצה, ריצה ושיווי משקל, ועדינה כגון החזקת עפרון, כתיבה, גזירה והדבקה, ועוד. גם מיומנויות רגשיות רבות ממשיכות להתפתח, כגון יצירת קשרים עם ילדים אחרים ועם מבוגרים משמעותיים כמו הצוות החינוכי, היכולת לשליטה ולמשמעת עצמית, וויסות רגשי ועוד. ילדים רבים חווים לראשונה את הצורך לעמוד בלוחות זמנים נוקשים, בהקשבה ממושכת, בקבלת מרות הצוות החינוכי, בעמידה בסטנדרטים חיצוניים ועוד. ככל שיזכו לחוויות הצלחה רבות יותר בלימודיהם, כך תעלה המוטיבציה שלהם ללימודים ויהיו מוכנים להשקיע בהם עוד ועוד, גם בשנים הבאות. כי הצלחה זה דבר ממכר ומשמח. הצלחות גם תורמות לדימוי העצמי של הילד ומשפרות את מעמדו החברתי. 

כפי שניתן להבין, זוהי תקופה לא קלה עבור ילדיכם. הצורך לעמוד באתגרים הרבים דורש מאמצים רבים מהם, וחלקם הגדול חווה קשיים באחד מהתחומים הנ"ל או במקצועות מסויימים.

תוכלו לסייע להם לעבור את התקופה בשלום ובחוויית הצלחה בדרכים שונות, ולא, זה לא חייב לעלות הרבה כסף.

שיעורים אונליין במחיר שווה לכל נפש

בימינו אין עוד צורך בתשלום שכר גבוה למורים פרטיים. ניתן ללמוד הכל באינטרנט, ובזול. אתר וואלה! סקול מעניק לילדיכם את האפשרות ללמוד בקצב שלהם, מהבית, באמצעות סרטונים חמודים ומשעשעים, שיעורים באינטרנט שהופכים את חומר הלימוד למובן ופשוט יותר. הסרטונים הוכנו על ידי מיטב מורי ישראל, המנוסים ובקיאים בחומר הנלמד ובתוכניות הלימודים של משרד החינוך והמיטיבים להעביר את החומר באופן נגיש ובגובה העיניים. שיעורים פרטיים במקצועות האנגלית, המתמטיקה והלשון יסייעו לילדיכם ללמוד למבחנים, ולקבל ציונים גבוהים יותר, לחוש בטחון עצמי ותחושות הישג נעימות. הם יוכלו לתרגל כל מה שילמדו בסרטונים באמצעות דפי התרגול והעבודה המוצעים לכל נושא באתר וואלה! סקול. כל מה שצריך הוא להוריד אותם ולהדפיס, זה עד כדי כך פשוט.

תכנית וואלה! סקול - בית ספר יסודי

קורה שתלמידים לא מבינים חומר לימוד שהמורה לימד בכיתה, שהחמיצו שיעורים החשובים להבנת החומר הנלמד או שהם חשים שהם זקוקים לתרגול נוסף בנושא מסוים. לא משנה מה הסיבה, בכל מקרה באתר וואלה! סקול תלמידים יכולים להשלים את השיעורים שהחמיצו בעזרת סרטוני הוידאו בכל נושא בתוכנית הלימודים. כאן יוכלו ליהנות משיעורים פרטיים באנגלית, במתמטיקה או בלשון, להתקדם בחומר כדי שיהיה קל להם יותר בהמשך בכיתה, או לחזור כמה שירצו על שיעור בחומר שהם מתקשים בו. הכל, מהבית, בנוחות מקסימלית, ללא הסחות דעת, רעש מפריע או גורמים מקשים אחרים הנמצאים בכיתות הלימוד. תכנית הלימודים של וואלה! סקול תואמת במדוייק לתכנית הלימודים של משרד החינוך, כך שכל נושא אשר נלמד בכיתה, ניתן ללמוד גם אצלנו.

שיעורים לצפייה בחינם

מדידה בעזרת סנטימטר 1
מדידה בעזרת סנטימטר 1
בעיות השוואה בכפל
בעיות השוואה בכפל
שלושה גבהים במשולש
שלושה גבהים במשולש
זיהוי תמונה שמתחילה ב-ק
זיהוי תמונה שמתחילה ב-ק
זיהוי האות ג
זיהוי האות ג
חילוק להכלה
חילוק להכלה
הריבוע - חקירת התכונות
הריבוע - חקירת התכונות

עברית וחשבון לבית-הספר היסודי!


צריכים עזרה עם שיעורי הבית?בוואלה סקול תמצאו את כל הפתרונות וההסברים הכי טובים ממיטב המורים בישראל

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
עברית וחשבון לבית-הספר היסודי!

שיעורים פרטיים לתלמידי בית ספר יסודי

כבר לא צריך לשלוח את ילדכם למורים פרטיים ולשלם הרבה כסף כדי שיבין את החומר. בעזרת אתר וואלה סקול המכיל מאות סרטוני וידאו בחשבון, לשון ואנגלית לתלמידי בית ספר יסודי תוכלו ללמוד את החומר הנלמד בכיתה בצורה קלה וברורה ובזול. כל השיעורים מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך ומועברים על ידי המורים הטובים ביותר. זאת ההזדמנות לתת לילדכם את הבסיס הכי טוב להצלחה מעכשיו.
בנוסף תוכלו למצוא שאלות לתרגול, דפי תרגול וכן פתרונות שמראים את כל הדרך עד לתשובה הנכונה. את השיעורים יוכל ילדכם לראות בקצב שלו ובזמן שמתאים לו, כך שהוא יוכל לבצע חזרה על החומר, להתעכב על נושא מסוים פחות מובן, וללמוד ממש כמו בשיעור פרטי.