מתמטיקה 5 יחידות לימוד לכיתה י'

לומדים 5 יחידות מתמטיקה בכיתה י' – כך נעזור לכם להצליח

אתם בדרך לבחינה המאתגרת ביותר בתוכנית הלימודים התיכונית, אם ידעתם או לא בכיתה י' אתם כבר לומדים לשאלון 806 (אחד מבין שני השאלונים מהם מורכבת בחינת הבגרות).

רבים מתלמידי כיתה י' מתקשים להבין ולעמוד בקצב הלימוד של 5 יחידות מתמטיקה ונאלצים לרדת ל-4 יחידות או לשלם מאות שקלים למורים פרטיים.
בשנים האחרונות מסלולי לימוד האקדמיים רבים מחייבים את התלמיד ב-5 יחידות מתמטיקה.

בוואלה סקול שמנו לעצמנו כמטרה להקטין את כמות הנושרים מ-5 ל-4 יחידות מתמטיקה בכיתה י' ע"י הכנה מלאה לשאלון 806 – בהתאם לתוכנית הלימודים בתיכונים. איך זה עובד?

באתר מאות סרטוני לימוד הכוללים את כל החומר למבחן בליווי תכנים להורדה וכלים נוספים שיעזרו לכם התלמידים להגיע מוכנים לבחינה.

5 יחידות מתמטיקה לכיתה י' - למה כדאי ללמוד בוואלה סקול?

בכיתה י' נתחיל ללמוד לשאלון 806 במתמטיקה (המהווה 60 אחוז מציון הבגרות הסופי) עליו נבחן בכיתה יא'. לימוד דרך וואלה סקול כבר בכיתה י' יעזור לכם להגיע מוכנים ולקבל ציון גבוה מבלי להוציא אלפי שקלים על מורים פרטיים.

המורים שלנו

מורי המתמטיקה בוואלה סקול נבחרו לא רק בגלל שהם מלמדים בבתי הספר הפרטיים הטובים ביותר לבגרויות, אלא בגלל אחוזי הצלחה הגבוהים של התלמידים אותם הגישו ושיטות הלימוד המתקדמות שפיתחו.

השיעורים שלנו

בשונה מכיתה עם 30 תלמידים ויותר, בוואלה סקול הלימוד מתבצע באופן אישי. התלמיד יוכל ליהנות מהתקדמות בקצב שלו, לחלוף על פני נושאים בהם הוא בקיא ולהתעכב על נושאים בהם לא מרגיש שליטה מלאה.
בנוסף, בסרטונים המחשות ויזואליות מתקדמות אותן לא ניתן לבצע על לוח רגיל בכיתה, שיעזרו לכם להבין וללמוד נושאים רבים ולא פשוטים.

התרגול שלנו

בנוסף לסרטוני לימוד באתר תוכלו להוריד ולהדפיס דפי תרגול, לפתור אותם בבית
תוך כדי צפייה בסרטוני תרגול המכילים פתרונות מלאים. עם התרגול שלנו לא תאלצו לחכות עד שתראו מורה כדי להמשיך ולהתקדם.

בנוסף לסרטוני הלימוד, התרגול והחומר העיוני להורדה, תיהנו מארגז כלים המכיל מידע על הבחינה, מיקוד ובקיצור כל מה שתצטרכו כדי להצליח בבחינה אפילו אם פספסתם חצי מהשיעורים בכיתה.

בדקו את הסרטונים לדוגמא שבאתר.

טוען וידאו...
מתמטיקה 5 כיתה י'

לחץ הבגרויות המתקרבות והעומס במקצוע המתמטיקה גורמים לרוב התלמידים לתחושת מחנק אמיתית. זה הזמן לתת מעצמכם 100% ולהשקיע בלימודים.

בין אם אתם זקוקים להסבר נוסף או שאתם פשוט רוצים לרוץ קדימה בחומר, השיעורים בוואלה סקול הם הפתרון עבורכם. הסברים מפורטים והמחשות ויזואליות ממיטב המורים, כולל דפי תרגול להורדה. נסו את השיעורים החינמיים באתר ותגלו איך מתמטיקה יכולה להיות הרבה יותר פשוטה.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס