הכנה לבגרות בלשון

תלמיד תיכון לקראת בגרות בלשון? מחפש קורס השלמת בגרויות?

כידוע, בחינת הבגרות בלשון נחשבת כבגרות קשה, מורכבת ובעלת ממוצע תוצאות הנמוך מרוב מקצועות הבגרות. יתרה מזאת, כדי להגיע למצב של זכאות לתעודת בגרות, תלמידים מחויבים לגשת לבגרות בלשון ולקבל ציון מינימלי של 55. 
הסירו דאגה מלבכם! בוואלה! סקול פיתחנו שיטת לימוד חדשה וייחודית –הכנה לבגרות בלשון באמצעות סרטוני וידאו באיכות גבוהה, המועברים על ידי המורים הטובים ביותר, וכוללים חומרי לימוד איכותיים על פי תכנית הלימודים העדכנית של משרד החינוך, שאלות, פתרונות ותרגולים. 
לא צריך לצאת מהבית, לבדוק את מזג האוויר, לחפש חניה או קו אוטובוס. אף אחד לא יפריע לכם - תוכלו ללמוד את כל נושאי הבגרות בלשון שאלון א', בגרות בלשון שאלון ב', הכוללים הבנת הנקרא, הבעה, תרגולים ופתרונות. 
רוצים להצליח ולעבור את הבגרות בלשון? הזמינו שיעורי הכנה לבגרות בלשון אונליין, ותעברו את הבגרות בקלות.

שיעורים לצפייה בחינם

איך מעריכים מאמר טיעון
איך מעריכים מאמר טיעון
שאלה 8
שאלה 8
משפטים מורכבים - סוגי פסוקיות
משפטים מורכבים - סוגי פסוקיות
הגזרות חפ"ן וחפי"צ
הגזרות חפ"ן וחפי"צ
ניתוח נושאים מבחינות בגרות
ניתוח נושאים מבחינות בגרות
גזרת נחי פי"ו
גזרת נחי פי"ו
זיהוי אמצעים רטוריים במאמרי טיעון 1
זיהוי אמצעים רטוריים במאמרי טיעון 1
טוען וידאו...
לשון

בחינת הבגרות בלשון והבעה עברית ידועה בתור בחינה לא פשוטה שהמון תלמידים מתקשים בה. חוקי הדקדוק השונים, הבנת הנקרא, כתיבה תיאורית, אוצר מילים, ניתוח וכתיבת מאמרים הם רק חלק מהחומר עליו נבחנים בבחינת הבגרות בלשון.

רוצים לעבור את הבגרות בציון גבוה בלי להישאר עם הלשון בחוץ? כל השיעורים בקורס לשון לבגרות מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך ומועברים בצורה ברורה ובאיכות HD על ידי מיטב המורים להבעה ולשון בישראל.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס