בגרות באנגלית 5 יחידות לימוד

אנגלית 5 יחידות – דברים שכדאי לדעת

בין אם אתה תלמיד תיכון העומד לגשת לבגרות 5 יחידות באנגלית או משלים את הבגרות באנגלית בתום תקופת הלימודים תצטרך לדעת אוצר מילים גדול, חוקי דקדוק רבים, איך לפתור אנסין (Unseen), איך לכתוב מאמר וניואנסים נוספים לגבי הבחינה. ידע כללי בלבד בדרך כלל לא יספיק כדי לקבל ציונים גבוהים מאוד.

קורס הכנה לבגרות באנגלית באינטרנט מציע יתרונות רבים על פני כל שיטה אחרת.

מה מיוחד בקורס הבגרות באנגלית 5 יחידות של וואלה סקול?

המורים שלנו - בוואלה סקול נבחרו ללמד רק מורים הטובים ביותר עם אחוזי הצלחה מוכחים, המורים המנוסים ביותר, שמלמדים במוסדות לימוד פרטיים ויודעים להעביר את החומר בצורה שתעזור לכם לזכור ולהבין.

השיעורים שלנו – קיים הבדל גדול בין לימוד על לוח בכיתה ללימוד עם סרטונים הכוללים המחשות ויזואליות מתקדמות – הדברים פשוטים הרבה יותר ומובנים.

התרגול שלנו – אצלנו כל החומר יהיה מסודר לפי שאלונים – שאלון E, שאלון F, ושאלון G. ולכל נושא עבור כל שאלון בנפרד.
כדי להיות בטוחים שאתם מוכנים, הכנו דפי תרגול להורדה/הדפסה, אותם תוכלו לפתור בליווי צפייה בסרטוני הלימוד שלנו ולהבין מה עומד מאחורי הדברים. בנוסף אנו מציעים מידע על הבחינה, מבנה הבחינה, שיטות לייעול זמן, טיפים ואת כל הדברים שיעניקו לכם עוד כמה נקודות מעבר למה שציפיתם.

כיצד קורס 5 יחידות אנגלית באינטרנט חוסך זמן?

לימוד באינטרנט מאפשר התקדמות בהתאם לרמה האישית שלך ולא של כל התלמידים בכיתה. לא תצטרך לבזבז זמן על הקשבה להסברים אותם אתה כבר יודע – פשוט תרוץ קדימה. נסיעות לקורסים או מורים פרטיים גוזלות זמן אותו בקלות יכולת לנצל ללימוד. מעבר לכך הדברים כל כך ברורים שפשוט תבזבזו פחות זמן על הבנה.

שיעורים לצפייה בחינם

מודול F
מודול F
מודול F
מודול F
האותיות באנגלית -  English letters
האותיות באנגלית -  English letters
פעלי עזר -  modals \ semi modals
פעלי עזר -  modals \ semi modals
מילות יחס -  Prepositions
מילות יחס -  Prepositions
מודול G
מודול G
מודול E
מודול E
טוען וידאו...
אנגלית 5 לבגרות

בחינת הבגרות באנגלית מכילה לא מעט חומר - חוקי דקדוק רבים, כתיבת חיבור, התמודדות עם אנסין (unseen) ועוד.

רוצים להצליח בבגרות באנגלית? היכנסו לשיעורים של וואלה סקול ותתחילו ללמוד. השיעורים מותאמים לתכנית הלימודים ומועברים על ידי מורים מהשורה הראשונה, וכוללים גם תרגול רב ופתרונות של מבחני בגרות באנגלית של שנים קודמות. בואו ללמוד בקצב ובזמן שלכם - צפו בשיעורים החינמיים לדוגמה ותמצאו את כל החומר באופן מרוכז, פשוט וברור.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 59 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים