איך לעזור לילדים להצליח במתמטיקה ובאנגלית?

רוצים שהילדים שלכם יקבלו 100 במתמטיקה ובאנגלית? איך לגרום להם לשבת על הכיסא וללמוד? ואיך לעשות זאת מבלי לשלם מאות שקלים בחודש למורים פרטיים? הכירו את השיטה המתקדמת שתשאיר אתכם ואת הילדים שלכם בראש שקט

מאת: וואלה! סקול

כולם יודעים שמתמטיקה ואנגלית הם מקצועות חשובים, לא רק שיש מחקרים שמוכיחים את זה, מספיק להסתכל על חיי היומיום ולהבין כמה זה חשוב. שאלת המפתח היא איך לגרום לילדים להצליח במתמטיקה ובאנגלית ולקבל 100 בכל מבחן? מורים והורים רבים מתקשים לגרום לילדים להתרכז בשיעורים, שכן הם מאבדים ריכוז במהרה ולפעמים נוכחים בשיעור אבל לא באמת לומדים. אז איך לגרום לילדים להצליח בלימודים ואפילו ליהנות מזה?

איך מלמדים תלמדים לשחות בים של מספרים - וואלה! סקול

איך מלמדים תלמידים לשחות בים של מספרים?
צילום: shutterstock

הילדים משתעממים, מה עושים?

כל הורה מייחל כי ילדו יצליח בחיים, וכולם יודעים שזה מתחיל כבר בגילאים הקטנים. אומרים שכדי להצליח צריך להיות גאונים במתמטיקה, וזה נכון, למידה נכונה של מתמטיקה משפרת יכולות אנליטיות וצפויה לפתוח לילדכם את הדרך למקצועות הכי נחשבים בשוק התעסוקה. איזה עוד מקצוע צפוי לפתוח לילדכם דלתות בהמשך? אנגלית, וכאשר השליטה בשפה הזאת היא טובה היא יכולה לפתוח להם הזדמנויות עסקיות בהמשך.

הבעיה היא שלא כל הילדים מוכנים לשבת שעות על גבי שעות בשיעורים ולספוג את התכנים, רובם משתעממים במהרה ומתפנים לדברים אחרים, מה שמתבטא גם בציונים. הורים רבים פונים למורה פרטי אך מדובר באופציה לא זולה ולפעמים זאת גם לא הדרך הנכונה.

הילדים של היום מאבדים ריכוז במהירות בשיעורים. קשה להם לשבת בכיתה , ועוד יותר קשה להם לעקוב אחרי המורה. שיעורי הוידאו בוואלה! סקול יעזרו לילדים שלכם לקבל 100 במקצועות החשובים, להצליח ולהתקדם בלימודים וגם, לשפר את תכונת הלמידה העצמית שחשובה לעתידם.

למה השיטה הזאת כל כך מוצלחת?

שיעורים אונליין ליסודי, חטיבה ותיכון באמצעות סרטוני הוידאו באתר וואלה! סקול הופכים את חוויית הלימוד לפשוטה, קלילה ומהנה. תכני הוידאו מסבירים באמצעות סרטונים קצרים ומהנים ובאמצעות גרפיים את המידע שהילד צריך להבין, התכנים מועברים על ידי המורים המומחים ביותר בתחום, כאלו שצברו ניסיון רב ויבטיחו למידה נכונה ומשמעותית לילדכם.

הכול בראש שלהם: כך תעזרו לילד להצליח במתמטיקה - וואלה! סקול
הכול בראש שלהם: כך תעזרו לילד להצליח במתמטיקה
צילום: shutterstock

הפלוס העיקרי בשיטה הוא העובדה שאתם וילדכם אחראים בעצמכם לקצב הלימודים, ואם הילד לא הבין את החומר תמיד אפשר ללחוץ על "עצור", לתת לו לנשום לרווחה ורק אז לחזור ללימודים. תמיד אפשר להריץ את החומר אחורה ואם אתם מרגישים שהילד כבר יודע את החומר תוכלו לדלג הלאה בקלות.

מדובר ביתרון משמעותי להורים ולתלמידים שלא צריכים שום גורם חיצוני שיעזור להם בלמידה, הם יכולים ללמוד ולשפר בכיף את החומר שהם מתקשים בו או לחלופין להתקדם בחומר. 

כמה זה עולה? שיעורי הוידאו של וואלה! סקול עולים כמה שקלים בחודש, כך לדוגמא קורס חשבון לגילאי יסודי עולה 29 שקלים לחודש, סכום שככל הנראה תרגישו אותו יותר במידת ההצלחה של הילד שלכם מאשר בחשבון הבנק.

אם אתם עדיין מתלבטים תוכלו לעיין בשיעורי הניסיון שלנו, להתרשם מהממשק הנוח, מהמורים המעולים ושיטת הלימודים המנצחת שכבר סחפה הורים רבים, אז אל תישארו מאחור ואל תשכחו להמליץ לעוד הורים בדף הפייסבוק של וואלה! סקול. 

כדי ששום דבר לא יוכל לעצור את הילד שלכם - וואלה! סקול
כדי ששום דבר לא יוכל לעצור את הילד שלכם
צילום: shutterstock

רוצים לצפות בשיעורי וידאו ולא יודעים מאיפה להתחיל? רשמו לנו בדף הפייסבוק של וואלה! סקול ונציג ייתן לכם מענה