קורסי קריירה אונליין

בואו להתמקצע ולהיות מומחים בקריירה

איך תמצאו את הקריירה הנכונה עבורכם? איך הכי נכון לכתוב את קורות החיים? איך תלמדון להתמצא בלינקדין? איך תצלחו את ראיון העבודה?

אצלנו בוואלה! סקול פיתחנו שיטה ייחודית ללימוד קורסים אונליין. באמצעות סרטוני וידאו המועברים באיכות גבוהה תוכלו ללמוד מבחר עשיר של קורסי קריירה אשר יעניקו לכם את ידע נרחב בתחום ויאפשרו לכם להתמקצע. את הקורסים תוכלו ללמוד מכל מקום, ללא הגבלה, בקצב שמתאים לכם ובמחיר הוגן. משך קורס הוא ל3 חודשים ולאחר מכן ניתן לחדש את המנוי או לרכוש קורס אחר ממגוון הקורסים שיש באתר. כמו כן ישנם קבצי תרגול אותם ניתן להוריד למחשב ולתרגל בעזרתם את החומר

שיעורים לצפייה בחינם:

שיעור מספר 1
שיעור מספר 2
שיעור מספר 3
שיעור מספר 4

קורסי קריירה


מבחר קורסים מקצועיים ללמידה אונליין. זה הזמן שלך לשדרג את עצמך בידע מקצועי בזמן ובקצב שלך

טוען וידאו...
קורסי קריירה

חושבים איך להתקבל לעבודה?

היום זה לא סוד שגם להתקבל לעבודה צריך לדעת איך. עולם הגיוס השתכלל מאד וכיום ישנה חשיבות גדולה לכל דבר. החל מכתיבת קורות חיים בצורה חכמה, יצירת רושם ראשוני טוב, הצלחה בראיון עבודה וכמובן דינמיקה קבוצתית ומרכזי הערכה. זאת ההזדמנות שלכם להרחיב אופקים וללמוד קורסים שבאמת ימקצעו אתכם ויעזרו לכם להתקבל למקום העבודה בו תגשימו את עצמכם.

אילו קורסים ניתן ללמוד?

אתר וואלה סקול מציע מבחר קורסי קריירה שיסייעו לכם בקבלה לעבודה- כתיבת קורות חיים, הצלחה בראיון עבודה, תהליכי גיוס ועוד. קורסי הקריירה מועברים על ידי מומחים בתחום, וניתנים ללמידה אונליין בכל זמן ומכל מקום.