קורסי קריירה אונליין

לחפש ולהתקבל לעבודה בקלות ובמהירות, ללמוד גיוס וניהול עובדים

איך תמצאו את הקריירה הנכונה עבורכם? איך הכי נכון לכתוב את קורות החיים? איך תלמדו להתמצא בלינקדאין? איך תצלחו את ראיון העבודה?

עולם העבודה של ימינו דורש כישורים וידע לא רק לעבודה עצמה, אלא גם בדרך אליה. כדי למצוא עבודה ולהתקבל לתפקיד נחשק יש צורך להתחרות במועמדים רבים אחרים, ומי שייטיב לעשות זאת יזכה בתפקיד. 
כדי לשפר את סיכוייכם ולהבטיח שתדעו כל מה שצריך כדי לקדם את מצבכם המקצועי, הכנו עבורכם קורסים מקצועיים ממיטב המומחים בתחום שילמדו אתכם כיצד לכתוב קורות חיים באופן שיקדם את סיכוייכם למצוא עבודה, כיצד מחפשים ומוצאים עבודה בעידן האינטרנט, כיצד עוברים בהצלחה ראיון עבודה ועוד.

הקורסים מתאימים לא רק למחפשי עבודה, אלא גם למי שמעוניין להתמקצע בתחום כח האדם או העסקים. תוכלו ללמוד כיצד לגייס עובדים ולנהל אותם באופן נכון, כיצד ניתן לקדם את העסק שלכם בלינקדאין, ואפילו את יסודות תחום הנדל"ן. 

בואו להתמקצע ולהיות מומחים בקריירה

וואלה! סקול פיתחה שיטה ייחודית ללימוד קורסים אונליין. באמצעות סרטוני וידאו המועברים באיכות גבוהה תוכלו ללמוד מבחר עשיר של קורסים בנושא קריירה אשר יעניקו לכם ידע נרחב בתחום ויאפשרו לכם להתקדם מקצועית. קבצי תרגול מצורפים לשיעורים, ניתן להוריד אותם למחשבכם האישי ולתרגל בעזרתם את החומר הנלמד. 

את הקורסים תוכלו ללמוד מכל מקום, בקצב שמתאים לכם ובמחיר הוגן למנוי לשלושה חודשים, שניתן לחדשו בהמשך או לרכוש קורס אחר ממגוון הקורסים המוצעים באתר. 

שיעורים לצפייה בחינם:

שיעור מספר 1
שיעור מספר 2
שיעור מספר 3
שיעור מספר 4

קורסי קריירה


מבחר קורסים מקצועיים ללמידה אונליין. זה הזמן שלך לשדרג את עצמך בידע מקצועי בזמן ובקצב שלך

טוען וידאו...
קורסי קריירה

חושבים איך להתקבל לעבודה?

היום זה לא סוד שגם להתקבל לעבודה צריך לדעת איך. עולם הגיוס השתכלל מאד וכיום ישנה חשיבות גדולה לכל דבר. החל מכתיבת קורות חיים בצורה חכמה, יצירת רושם ראשוני טוב, הצלחה בראיון עבודה וכמובן דינמיקה קבוצתית ומרכזי הערכה. זאת ההזדמנות שלכם להרחיב אופקים וללמוד קורסים שבאמת ימקצעו אתכם ויעזרו לכם להתקבל למקום העבודה בו תגשימו את עצמכם.

אילו קורסים ניתן ללמוד?

אתר וואלה סקול מציע מבחר קורסי קריירה שיסייעו לכם בקבלה לעבודה- כתיבת קורות חיים, הצלחה בראיון עבודה, תהליכי גיוס ועוד. קורסי הקריירה מועברים על ידי מומחים בתחום, וניתנים ללמידה אונליין בכל זמן ומכל מקום.