קורסי וידאו וצילום אונליין

מה לומדים בקורסי וידאו וצילום?

קורסי הוידאו והצילום של וואלה! סקול יעניקו לכם ידע ביסודות הצילום על סוגיו השונים - סטודיו, חוץ, פורטרטים, אמנותי, ועוד. 
תוכלו ללמוד קורס צילום סטילס, או קורס צילומי וידאו וסרטים. תלמדו על עקרונות כמו תאורה, קומפוזיציה, מיקום וכו', וכן על מכשירי צילום שונים, האופציות, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. 

תלמדו כיצד לטפל בקבצי תמונות ווידאו, כיצד לערוך ולתקן תמונות וסרטים, ושימוש בתוכנות טיפול ועריכת תמונות ועריכת וידאו. 
תוכלו אפילו ללמוד שיווק בוידאו, מקצוע טרנדי ביותר בימינו המתאים לתעשיות האינסטגרם והיוטיוב הפורחות. 

גם אם אינכם מתכוונים לעסוק בתחום באופן מקצועי, הרי שהיום ידע זה יכול לשמש אתכם גם למטרות אישיות ועסקיות חשובות אחרות, במגוון דרכים. 

בואו להתמקצע ולהיות מומחים בוידאו וצילום

וואלה! סקול פיתחה שיטה ייחודית ללימוד קורסים אונליין. באמצעות סרטוני וידאו המועברים באיכות גבוהה תוכלו ללמוד מבחר עשיר של קורסי וידאו וצילום אשר יעניקו לכם ידע נרחב בתחום ויאפשרו לכם להתמקצע. קבצי תרגול מצורפים לשיעורים, ניתן להוריד אותם למחשבכם האישי ולתרגל בעזרתם את החומר הנלמד. 

את הקורסים תוכלו ללמוד מכל מקום, בקצב שמתאים לכם ובמחיר הוגן למנוי לשלושה חודשים, שניתן לחדשו בהמשך או לרכוש קורס אחר ממגוון הקורסים המוצעים באתר. 

שיעורים לצפייה בחינם:

שיעור מספר 1
שיעור מספר 2
שיעור מספר 3
שיעור מספר 4

קורסי צילום ועריכת וידאו


מבחר קורסים מקצועיים ללמידה אונליין. זה הזמן שלך לשדרג את עצמך בידע מקצועי בזמן ובקצב שלך

טוען וידאו...
קורסי צילום ועריכת וידאו

עולם הצילום והוידאו מסקרן אתכם?

רוצים להפוך את התחביב למשהו מקצועי? זאת ההזדמנות שלכם לעשות זאת. בוואלה! סקול מציעים לכם קורסי צילום ועריכת וידאו שילמדו אתכם לעבוד עם התוכנות הכי טובות, ללמוד את הטריקים של הצלמים המקצועיים ולערוך סרטונים ברמה הכי גבוהה.

אילו קורסים ניתן ללמוד?

בין הקורסים הנלמדים תוכלו למצוא לימודי צילום, קומפוזיציה, קידוד ועריכת וידאו ועוד קורסים מעולם הצילום המועברים על ידי מומחי צילום ווידאו עם ניסיון של שנים בתחום. בקורסים ניתן לצפות בכל עת ומכל מקום ללא הגבלה ובמחיר הוגן.