לשון לכיתה ט'

לשון לכיתה ט' – ככה תצליחו במבחני לשון מבלי להזיע

בכיתה ט' ילמדו נושאים חדשים בלשון ורמת הקושי תעלה. בשנה הבאה מרבית התלמידים ייגשו למבחני הבגרות בלשון.

כיתה ט' היא בהחלט הקריאה האחרונה לצמצם פערים ולעלות את הרמה בכל מה שקשור למקצוע הלשון.

מבחנים רבים לאורך השנה יסייעו לתלמידים ולמורים לדעת אם הם עומדים בקצב הנדרש. הדבר יוצר עומס כבד על התלמידים שנאלצים להתכונן למבחן אחר מבחן ולעשות כמות גדולה של שיעורי בית.

בוואלה! סקול כל תוכנית הלימודים בלשון לכיתה ט' דרך סרטוני וידאו בליווי דפי תרגול להורדה. תלמידים חלשים וחזקים כאחד יוכלו ליהנות מלימוד קל ופשוט בקצב שלהם, בזמן שלהם, בכל מקום ועם המורים הטובים ביותר.

מה מצפה לתלמידי כיתה ט' בלשון?

בכיתה ט' ילמדו בלשון נושאים רבים כגון: מבוא להוראת הפועל (שורשים, זמנים, גופים, בניינים ועוד..), הוראת בניינים, תחביר ושחבור, שם המספר ועוד.

לתלמידים שמכוונים לציון בגרות גבוה מומלץ להבין את החומר בצורה אבסולוטית עוד השנה.
וואלה! סקול הוא אתר ללימוד באינטרנט המכיל את כל נושאי הלימוד בלשון לכיתה ט' דרך סרטונים המסודרים לפי נושאים ותתי נושאים ומלווים בדפי תרגול להורדה.

לא מסתפקים במורים בבית הספר?
נמאס לכם להוציא אלפי שקלים על מורים פרטיים?
כנסו לסרטונים לדוגמא שבאתר ותוכלו ללמוד עם המורים הטובים בארץ בלחיצת כפתור.

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
לשון לכיתה ט'

לא מסתדרים עם תחביר ושחבור? זקוקים לחזרה נוספת? בכיתה ט' כמות החומר גדולה מאוד, ובשנה הבאה מחכה לכם הבגרות בלשון. במקום לחכות לרגע האחרון - תנו לנו לעזור לכם.

בוואלה סקול תמצאו שיעורי וידאו מאת מיטב המורים, לפי תכנית הלימודים של משרד החינוך. בקצב ובזמן שלכם תוכלו לצפות ולתרגל בעזרת דפי העבודה. נסו את השיעורים החינמיים ותראו כיצד השיעורים באתר יכולים לסגור לכם את כל הפערים לקראת הבגרות בשנה הבאה.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס