אקדמיה - לימודים לתואר

מה מיוחד בוואלה סקול?

הפכנו עולמות ודאגנו שוואלה סקול יהיה המקום בו לסטודנט יהיה כי קל ללמוד.

המורים שלנו – זה שמורה מלמד שנים רבות לא בהכרח אומר שהתלמידים שלו מבינים את החומר. המורים שלנו לא נבחרו רק בגלל מספר שנות הלימוד הרבות, ספרי הלימוד שכתבו וההמלצות. הקריטריונים החשובים הנוספים שנבדקו הם: אחוזי ההצלחה של התלמידים, השיטות בהם הם מלמדים והיכולת להעביר את החומר בצורה מושלמת דרך סרטוני לימוד.

השיעורים שלנו – בניגוד לחדר הרצאות בו אין לכם שליטה על המתרחש, אתם יושבים עם עוד עשרות סטודנטים ואולי אפילו עייפים ממשמרת הערב האחרונה. אצלנו זה רק אתם והמורה, תוכלו לעצור אותו להריץ אותו קדימה והכי חשוב – ליהנות מהמחשות ויזואליות מתקדמות שיעזרו לכם להבין את החומר טוב הרבה יותר מכל לוח או מקרן.

התרגול שלנו – רוצים לתרגל במינימום זמן אך נתקעים בשאלות תוך כדי? בוואלה סקול תמצאו חומר עיוני להורדה והדפסה אשר תואם את הסרטוני תרגול המושקעים שלנו, בהם פתרונות מלאים והסברים.

קשה לך באקדמיה? כך נגדיל את הסיכויים שלך להצליח?

מעבר לחיסכון האדיר בזמן וכסף של לימוד באינטרנט על פני מורים פרטיים אנו מציעים פתרונות נוספים שיעזרו לך להצליח.

הקורסים האקדמיים שלנו מלווים בחומר עיוני ודפי נוסחאות להדפסה שישאירו אתכם פנויים להקשיב לנאמר בהרצאה ולא להתרכז בשכתובים.
הסרטונים מסודרים לפי נושאים ותת נושאים, דבר שיאפשר לכם לא להרגיש רע אם פספסתם שיעור במכלל או באוניברסיטה – תוכלו לאתר את השיעורים בקלות ולצפות בהם מהבית בקצב שלכם ומבלי לבזבז זמן על דברים שאתם כבר יודעים.

אנו מציעים "ארגז כלים" לסטודנטים עם טיפים ומידע נוסף שיעזור לכם לעבור את הקורס.

קורסי האקדמיה של וואלה סקול במגוון מקצועות יעלו בקרוב


אנחנו עובדים קשה כדי שלכם יהיה יותר קל, מיטב המרצים שוקדים על הכנת הקורסים ברגעים אלו ממש

טוען וידאו...
קורסי האקדמיה של וואלה סקול במגוון מקצועות יעלו בקרוב

רוצים להצליח בתואר?

טובעים בקורסים, עבודות, מטלות, שיעורי בית ומבחנים? סטודנט ממוצע נאלץ לתמרן בין משרת סטודנט, חיי חברה, הגשת עבודות, הכנת שיעורים ובסוף עוד להיות מרוכז וערני בשיעורים. לכן עבדנו קשה כדי שלכם יהיה קל ללמוד.

איך נוכל לעזור לכם להצליח?

גם אם פספסתם שיעור או שאתם צריכים לחזור על החומר, בוואלה! סקול תוכלו לצפות בסרטונים מאת מיטב המרצים, שיסבירו לכם את כל מה שפספסתם בשיעור. בנוסף, תוכלו להוריד דפי עזר לתרגול ופתרונות מלאים. והכל בזמן הנוח לכם ובקצב המתאים לכם.