קורס פסיכומטרי אונליין

למי מיועד הקורס?

קורס הפסיכומטרי של וואלה סקול מיועד לכולם - גם לאלו שרוצים ללמוד לבד וגם לאלו שמתכוונים ללמוד בקורס ושואפים לקבל ציון מקסימלי.

למי שרוצה ללמוד בקורס - כשלומדים בכיתה, לא תמיד מצליחים להבין הכל בפעם הראשונה. לפעמים צריך לחזור על החומר בבית, והשיעורים בוואלה סקול יעזרו לכם להבין את כל מה שלא הספקתם בכיתה. בנוסף, לפעמים הסבר ממדריך אחר, במיוחד אם מדובר במדריך ותיק ומנוסה, יכול להראות לכם את הדברים מנקודת מבט אחרת, פשוטה וקלה יותר.

למי שרוצה ללמוד לבד - דבר ראשון, בואו נשנה קצת את התפיסה - אם אתם לומדים עם וואלה סקול, אתם לא באמת לומדים לבד. אתם לומדים בקורס מלא, וההבדל היחיד הוא שאתם יושבים בבית מול המסך במקום לשבת בכיתה מול הלוח - זה הכל. כמו בכל דבר, יש לזה יתרונות וחסרונות, אך אם יש לכם משמעת עצמית, היתרונות עולים בהרבה על החסרונות.

למי שניגש פעם שניה - אם כבר עשיתם בחינה אחת, אתם כבר מכירים את העסק פחות או יותר. לעשות קורס כעת יהיה בזבוז גם של כסף וגם של זמן. הקורס של וואלה סקול פשוט מושלם עבורכם, כי אתם שולטים בקצב הלימוד - תוכלו לחזור על כל החומר שאתם לא סגורים עליו, ו"לרוץ קדימה" בכל הנושאים שאתם שולטים בהם.

אני כבר רשום לקורס - למה שאעשה מנוי לוואלה סקול?

התשובה פשוטה - השיעורים בוואלה סקול יעזרו לך להוציא יותר. כמה יותר? ככל הנראה כמה עשרות נקודות!

כל אחד רוצה לקבל את ציון הפסיכומטרי הכי גבוה שהוא יכול. הקורס של וואלה סקול הוא "המוצר המשלים" שלך, מה שיעזור לך להוציא מעצמך את המקסימום. בין אם זה נושא שלא הבנת בכיתה ותוכל לצפות בו בבית שוב ושוב, ובין אם מדובר בשיטות ייחודיות או בטיפים בלעדיים שלא ילמדו אותך באף קורס - הקורס של וואלה סקול "יסחט" ממך עוד כמה עשרות נקודות.

עדיין מתלבט? צפה בשיעורים לדוגמה ותראה שגם בנושאים שכבר למדת בכיתה יש לנו מה לחדש לך.

האם קורס הפסיכומטרי בוואלה סקול מלמד את כל מה שצריך לבחינה?

כמובן! קורס הפסיכומטרי מכיל את כל החומר בכל התחומים - כמותי, מילולי ואנגלית. בנוסף, ישנם אפילו שיעורים כלליים שעוזרים לכם להתכונן לבחינה בצורה טובה יותר, כמו שיעור "חשיבה פסיכומטרית" שמלמד את צורת החשיבה המיוחדת שמתאימה למבחן, ניהול זמן בבחינה, הסבר איך לתחקר סימולציות, וגם מידע כללי על המבחן - הסבר על מבנה הבחינה, על הציון הפסיכומטרי, המועדים השונים ועוד.

אין שום דבר שלומדים בקורס "רגיל" שלא תלמדו גם כאן, ואפילו להיפך - ההמחשות הויזואליות בשיעורים באתר יעזרו לכם להבין את החומר הרבה יותר טוב, ואפילו תלמדו שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים שלא קיימים באף קורס. בנוסף, ישנה תכנית לימודים מומלצת ללימוד עצמי וגם פורום עזרה מהמדריכים שלנו שישמחו לעזור לכם בכל שאלה.

לאילו ספרי פסיכומטרי הקורס מתאים?

הקורס של וואלה סקול מתאים לכל ספרי הפסיכומטרי, מכיוון שמה שמועבר בקורס זה בעיקר ההסברים של כל הנושאים בבחינה. לאחר שתצפו בשיעורים ותבינו את החומר תוכלו לתרגל מכל ספר שהוא.

למרות זאת, העדיפות היא לתרגל באמצעות הספרים של פסיכו (שנכתבו על ידי המדריכים שלנו), משתי סיבות:

  1. הם מותאמים באופן מושלם להסברים בקורס.
  2. כפי שכבר הבנתם, רמת המקצועיות של המדריכים שלנו וההיכרות שלהם עם הבחינה הפסיכומטרית עולה על רמתם של מדריכים אחרים, ולכן גם השאלות בספרי הפסיכומטרי של פסיכו תואמות את הבחינה בצורה טובה יותר מרוב הספרים האחרים.

כמה עולה קורס פסיכומטרי באתר וואלה סקול?

פחות מהאגרה של המבחן!
אתם קולטים? קורס פסיכומטרי שלם, עשרות שעות של וידאו, עשרות דפי תרגול להורדה, מאות שאלות, והכל במחיר נמוך יותר מהאגרה למבחן.

המחיר של הקורס רשום בעמוד הקורס, בצד שמאל, מעל לסרטון.

מהם היתרונות בלימוד דרך האינטרנט?

ללימוד באמצעות מחשב יש יתרונות רבים בהשוואה ללימוד בכיתה:

ללמוד בקצב שלך - כאשר לומדים מסרטונים, ניתן לעצור בכל שלב, להריץ לאחור, ולשמוע את ההסבר שוב ושוב עד שמבינים. בכיתה, המדריך לא יכול לחזור על ההסבר יותר מידי פעמים, שכן הוא חייב להתקדם עם החומר.

ללמוד בזמן שנוח לך - כשלומדים דרך האינטרנט ניתן ללמוד מתי שנוח לך, לשלב את הלימוד עם עבודה, צבא, בית ספר, או כל עיסוק אחר. בנוסף, במהלך הלימוד אפשר לעשות הפסקה בכל פעם שמרגישים קצת פחות מרוכזים, ולהמשיך מאותה נקודה בלי לפספס כלום.

המחשות ויזואליות - לימוד באמצעות מחשב כולל המחשות ויזואליות שיעזרו לכם להבין את החומר הרבה יותר טוב, המחשות שאי אפשר לעשות כאשר מלמדים על לוח בכיתה. צפו בשיעורים לדוגמה ותבינו בדיוק למה אנחנו מתכוונים.

מה כדאי - ללמוד בקורס או ללמוד עם וואלה סקול?

קודם כל, בואו נדייק - גם בוואלה סקול זה קורס פסיכומטרי. יש לכם תכנית לימודים מסודרת, שיעורים בכל הנושאים, תרגול, ואפילו פורום בו המדריכים שלנו יענו לכם על כל שאלה, כמעט בכל שעה.

התשובה לשאלה שבכותרת תלויה בעיקר בכם - האם אתם צריכים מדריך שילווה אתכם או שאתם מסוגלים להבין לבד? אתם לא חייבים להיות תלמידי 5 יח"ל מתמטיקה בשביל זה - אם אתם עם ראש על הכתפיים ומסוגלים להבין הסברים בעברית, לא תהיה לכם שום בעיה ללמוד עם וואלה סקול.

חלק גדול מאנשים נרשמים לקורסי פסיכומטרי בעיקר בגלל פחד פסיכולוגי, "כי ככה כולם עושים". אז ראשית, חשוב שתדעו שאתם לא לבד - בכל שנה יש אלפי תלמידים שניגשים לבחינה הפסיכומטרית ללא קורס, ולא מדובר רק בתלמידים חזקים.

ככל שאתה חזק יותר, כך עדיף לך ללמוד לבד ולא בקורס (אתה לא מבזבז זמן על שאלות של תלמידים חלשים, הסברים של חומר שאתה כבר יודע, הפסקות ארוכות וכו').

בהזדמנות הזו נספר לכם שבקורס הפסיכומטרי שלנו יש גם הרבה דברים שלא תלמדו באף קורס, פשוט כי המדריכים שלנו מכירים את המבחן טוב יותר מכל מדריך אחר - המקצוע שלהם זה ללמד פסיכומטרי ולכתוב ספרי פסיכומטרי, בניגוד למדריכים ברוב המכונים שהם ברובם המכריע סטודנטים שמלמדים תוך כדי התואר.

האם השיטות בשיעורים של וואלה סקול מתאימות לקורסים?

בוודאי! חלק מהשאלות הפסיכומטריות ניתנות לפתרון באמצעות יותר מדרך אחת. במקרים כאלה, המדריכים שלנו מראים את כל הדרכים והשיטות, כך שאם אתם רגילים כבר לשיטה מסוימת, גם היא תופיע בשיעור.

דרך אגב, אנחנו ממליצים לא להינעל דווקא על השיטה שאתם מכירים. לפעמים ישנן שיטות אחרות שיכולות להיות יעילות הרבה יותר ולפשט לכם שאלות שבעבר הסתבכתם איתן (ואנחנו מבטיחים לכם שיש אצלנו כמה שיטות כאלה).

מה ממוצע הציונים בוואלה סקול?

נתחיל מהסוף - ממוצע ציוני הפסיכומטרי בוואלה סקול הרבה יותר גבוה מממוצע הציונים בקורסי הפסיכומטרי השונים. אבל, אם להיות כנים, זה לא רק בגללנו. הסיבה העיקרית לציונים הגבוהים היא שאלו שלומדים לבד הם בדרך כלל תלמידים חזקים יותר, ולכן זה לא הוגן להשוות את הציונים שלהם לתלמידים "רגילים".

מה שככל הנראה עמד מאחורי השאלה שלכם הוא "האם קורס הפסיכומטרי של וואלה סקול נותן לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי לקבל ציון גבוה? האם אפשר לקבל את אותו ציון שהייתם מקבלים בקורס פסיכומטרי רגיל?" והתשובה היא חד משמעית: כן! לא רק שתוכלו לקבל את אותו ציון כמו בקורס רגיל, השילוב בין היתרונות של לימוד דרך האינטרנט לבין רמת המקצועיות של המדריכים שלנו ככל הנראה יביא אתכם לציון גבוה יותר מאשר בקורס "רגיל".

מה ההבדל בין קורס פסיכומטרי לבין לימוד עצמי?

האמת שההבדל הרבה יותר קטן ממה שחשבתם. אנשים טועים וחושבים שמי שלומד בקורס אינטרנטי או מספרי פסיכומטרי לומד לבד, ומי שנרשם לקורס לא לומד לבד. אז תנו לנו לחדש לכם - בפועל, גם מי שלומד בקורס לומד לבד. הרי רוב הלימוד מתבצע בבית, כשאתם חוזרים על החומר ועושים שיעורי בית עם הספרים והפתרונות הכתובים - לבד.

ההבדל העיקרי הוא שמי שלומד בקורס שומע את ההסברים מהמדריך בכיתה, ומי שלומד "לבד" שומע את ההסברים מהמדריך באינטרנט, או קורא אותם מהספרים. בשני המקרים, בסופו של דבר התלמידים לומדים "לבד" בבית. מעבר לזה, אין שום דבר שלומדים בקורס בכיתה שלא תלמדו אצלנו, ואפילו להיפך - בקורס בוואלה סקול תוכלו ליהנות מהרבה יתרונות שנובעים הן מהלימוד דרך האינטרנט והן מהניסיון של המדריכים שלנו.

שיעורים לצפייה בחינם

ממוצע חשבוני / פשוט
ממוצע חשבוני / פשוט
חשיבה פסיכומטרית
חשיבה פסיכומטרית
יחסי נפחים
יחסי נפחים
מבנה הבחינה הפסיכומטרית
מבנה הבחינה הפסיכומטרית
עם / בלי החזרה
עם / בלי החזרה
טכניקות פתרון אנלוגיות
טכניקות פתרון אנלוגיות
תרשים גרף קווי רציף
תרשים גרף קווי רציף
טוען וידאו...
פסיכומטרי

רוצים לקבל יותר בפסיכומטרי? לא משנה אם אתם לומדים בקורס או שהחלטתם ללמוד לבד, השיעורים בוואלה סקול יעזרו לכם להקפיץ את הציון בעוד כמה עשרות נקודות, ובפסיכומטרי, כל נקודה חשובה.

קורס פסיכומטרי מלא עם שיטות בלעדיות שאין באף מקום אחר, הסברים הרבה יותר מפורטים ממה שקיים בקורס רגיל והמחשות ויזואליות שיעזרו לכם להבין גם את הדברים הכי מסובכים. צפו בשיעורי הדוגמא החינמיים ותבינו בדיוק למה אנחנו מתכוונים.

גישה לכל תכני הקורס

חדשות ועדכונים