מתמטיקה 4 יחידות לימוד לכיתה י'

בגרות 4 יחידות מתמטיקה לתלמידי כיתה י' – כך תלמדו בקלות

הלימוד לבגרות במתמטיקה המורכבת משני שאלונים מתחיל בכיתה י'.
בוואלה סקול שמנו לעצמו כמטרה לאפשר לתלמידים ללמוד לבגרות בצורה הכי מתקדמת שניתן ומבלי להוציא אלפי שקלים על מורים פרטיים.
באו תבינו כיצד כל זה מתאפשר...

המורים שלנו

בוואלה סקול לא בוחרים מורים רק לפי וותק. כולנו כבר ראינו מורים רבים המלמדים מתמטיקה 20 ו-30 שנה והתלמידים שלהם לא מבינים כמעט כלום. בוואלה סקול שלפנו מורים מבתי הספר הפרטיים הטובים ביותר, כאלו שציוני התלמידים שלהם בבחינות הבגרות הם הרבה מעל הממוצע, ובנינו איתם הכנה מושלמת לבגרות במתמטיקה.

השיעורים שלנו

בוואלה סקול בנו מיטב המעצבים הגרפים בשיתוף עם מורי המתמטיקה הטובים ביותר שיעורים בווידאו הכוללים המחשות שלא ניתן לבצע על לוח בכיתה. המחשות וויזואליות אלה יעזרו לכם לזכור על סמך חוש הראייה איך הנוסחאות נראות בתרגילים ועוד דברים חשובים...
בנוסף בשיעורים שלנו עקומת הלימוד הרבה יותר מהירה, כל תלמיד יוכל ללמוד בקצב שלו. הרי אי אפשר להשוות שיעור של אחד על אחד לשיעור עם עוד 40 תלמידים בכיתה.

התרגול שלנו

בוואלה סקול שמנו סוף לימים בהם התלמידים שלא מבינים נושא מסויים בבית צריכים לחכות עד לשיעור הבא כדי לשאול שאלה. באתר סרטוני תרגול עם פתרונות מלאים. מהיום ברגע שנתקעתם תוכלו לצפות במורה הטוב ביותר פותר את התרגיל מבלי לחכות ולבזבז זמן יקר.

ללמוד נכון לשאלון 804 בכיתה י' – המפתח להצלחה – בואו תבינו למה!

שאלון 804 יהווה 65 אחוז מכלל הציון בבגרות 4 יחידות מתמטיקה.
לשאלון 804 מתחילים ללמוד בכיתה י', ממשיכים ללמוד בכיתה יא' ובדרך כלל נגשים אליו בקיץ של כיתה יא'.

הבנת החומר הבסיסי לשאלון זה כבר בכיתה י' תעזור לכם רבות לקבל ציון גבוה בבחינה. לימוד מתמטיקה הוא כמו בניית מגדל קלפים, הקומות הראשונות אותם "תבנו" בכיתה י' יאפשרו לכם להצליח להגיע לציון גבוה בטופס 804 בכיתה יא' – סביר להניח שאלו שיתעוררו מאוחר מדי ויקבלו ציון נמוך, יאלצו לשפר ציון זה בעתיד וחבל.
אל תוותרו על ההזדמנות! היכנסו עכשיו לסרטונים לדוגמא שבאתר.

שיעורים לצפייה בחינם

משוואה ריבועית עם שני משתנים
משוואה ריבועית עם שני משתנים
מערכת משוואות לא לינאריות
מערכת משוואות לא לינאריות
מערכת משוואות עם שני נעלמים ממעלה ראשונה
מערכת משוואות עם שני נעלמים ממעלה ראשונה
משוואה ממעלה ראשונה עם משתנה אחד
משוואה ממעלה ראשונה עם משתנה אחד
משוואה ריבועית
משוואה ריבועית
טוען וידאו...
מתמטיקה 4 כיתה י'

לחץ הבגרויות המתקרבות והעומס במקצוע המתמטיקה גורמים לרוב התלמידים לתחושת מחנק אמיתית. זה הזמן לתת מעצמכם 100% ולהשקיע בלימודים.

בין אם אתם זקוקים להסבר נוסף או שאתם פשוט רוצים לרוץ קדימה בחומר, השיעורים בוואלה סקול הם הפתרון עבורכם. הסברים מפורטים והמחשות ויזואליות ממיטב המורים. נסו את השיעורים החינמיים באתר ותגלו איך מתמטיקה יכולה להיות הרבה יותר פשוטה.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס