בגרות במתמטיקה 3 יחידות לימוד

מה מיוחד בקורס הבגרות במתמטיקה 3 יחידות של וואלה סקול

בוואלה סקול הכנו עבורכם מאות סרטוני לימוד שכוללים את כל הנושאים שאתם צריכים לבגרות, והכל מסודר לפי תכנית הלימודים, כך שגם אם אתם לומדים בבית ספר וגם אם אתם משלימים בגרות אחרי צבא תוכלו להיות בטוחים שהקורס שלנו מכיל את כל החומר ותוכלו להתמצא בו בקלות.

המורים שלנו – ניסיון זה לא מספיק. כולנו מכירים מורים שמלמדים 20 ו-30 שנה אבל התלמידים שלהם לא מבינים כלום. המורים שלנו נבחרו לא רק בזכות הניסיון האדיר שיש להם (הכשירו עשרות מורים, כתבו ספרי לימוד ומיקודיות והגישו אלפי תלמידים לבגרות), אלא גם בזכות התוצאות של התלמידים שלהם - זה מה שהיה הכי חשוב לנו. כי בסופו של דבר התוצאות מדברות, ורצינו את המורים שמלמדים בשיטות הכי טובות ושיודעים להסביר את החומר בצורה הכי טובה שאפשר.

השיעורים שלנו – בכיתה רגילה יש מורה, לוח, ויושבים איתכם עוד 20-30 תלמידים. באינטרנט, זה רק אתם והמורה, אחד על אחד, ואתם יכולים ללמוד בקצב שלכם, בלי שהמורה רץ קדימה מהר מידי או שתלמידים אחרים מעכבים אתכם. בנוסף, ההסברים עצמם כוללים המחשות ויזואליות שעוזרות להבין הרבה יותר טוב, המחשות שפשוט אי אפשר להראות על לוח רגיל.

התרגול שלנו – צפיתם בשעורים, הבנתם את הדוגמאות, עכשיו הגיע הזמן לתרגל. אם תתקעו בשאלה כלשהי, תוכלו לצפות בסרטון שבו המורה עובר שלב אחרי שלב, פותר ומסביר את השאלה. אחרי זה, אין מצב שלא תבינו את החומר.

מבנה הבחינה

הבגרות במתמטיקה ברמה של 3 יחידות הינה תנאי הכרחי לזכאות לבגרות. מבחני הבגרות במתמטיקה (בכל הרמות) מורכבים משאלוני צבירה, זאת אומרת שצריך לעשות מספר שאלונים שעל כל אחד נבחנים בנפרד.

הבגרות ב-3 יחידות מורכבת משלושה שאלונים נפרדים:

שאלון 801 – זהו השאלון שנחשב הקל ביותר והוא מהווה 25% מהציון הסופי בבחינת הבגרות. בחינת הבגרות בשאלות 801 מתקיימת כבר בכיתה י', והיא כוללת נושאים כגון פעולות במספרים, משוואות ממעלה ראשונה שנייה ושלישית, פרבולה, הנדסה אנליטית ועוד.

שאלון 802 – זהו השאלון האמצעי והוא מהווה 35% מהציון הסופי בבגרות. הבחינה בשאלון זה מתקיימת בכיתה י"א, והיא כוללת נושאים כגון אלגברה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה, התפלגות נורמאלית והסתברות.

שאלון 803 – זהו השאלון העיקרי והוא מהווה 40% מהציון הסופי בבגרות במתמטיקה. לשאלון זה ניגשים בסיף כיתה י"ב, והבחינה כוללת נושאים כגון בעיות מילוליות וגיאומטריות, גיאומטריה אנליטית, חשבון דיפרנציאלי ועוד.

איך נוכל לעזור לך לעבור את הבגרות במתמטיקה?

בנוסף לכמות נושאים רבה, הבגרות ב-3 יחידות לימוד במתמטיקה היא בחינה אליה נגשים מגוון רחב של תלמידים, מתלמידים מתקשים ועד לתלמידים טובים שסתם אין להם כח להשקיע ב-4 ו-5 יחידות. מגוון כזה של תלמידים יוצר סביבת לימוד מגוונת, דבר המכביד על התלמידים והמורה.

היתרון בלימוד דרך המחשב הוא שאתם יכולים ללמוד בקצב שלכם, בלי להיות תלויים במורה או בתלמידים אחרים. לא צריך להתבייש לשאול את המורה שוב ושוב כשלא מבינים - פשוט מריצים את הסרטון לאחור וצופים שוב, ולא צריך להיתקע ולבזבז זמן כשאתם כבר מבינים - פשוט מדלגים קדימה לנושא הבא.

שיעורים לצפייה בחינם

שבר עשרוני חיבור וחיסור כפל וחילוק
שבר עשרוני חיבור וחיסור כפל וחילוק
פעולות בשברים בדגש על עבודה עם מחשבון
פעולות בשברים בדגש על עבודה עם מחשבון
חיבור וחיסור מספרים מכוונים
חיבור וחיסור מספרים מכוונים
מה נעשה עם אפס
מה נעשה עם אפס
הגדרות- שבר רגיל, מעורב ומדומה
הגדרות- שבר רגיל, מעורב ומדומה
טוען וידאו...
מתמטיקה 3 לבגרות

צריכים עזרה עם החומר לבגרות במתמטיקה (שאלונים 801, 802, 803)? תנו לנו לעזור לכם, לימוד מתמטיקה יכול להיות הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם. כל מה שאתם צריכים זה ללמוד לאט, בקצב ובזמן שלכם.

בוואלה סקול בחרנו את המורים הכי טובים שיסבירו לכם את כל החומר לאט ובפשטות, עם המון המחשות ויזואליות שיעזרו לכם להבין טוב יותר. נסו את שיעורי ההדגמה החינמיים שבאתר וגלו איך מקצוע המתמטיקה הופך לפשוט.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 59 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים