בגרות בלשון

תלמיד תיכון לקראת בגרות בלשון? מחפש קורס השלמת בגרויות?

בחינת הבגרות בלשון כידוע נחשבת כבגרות קשה, מורכבת ובעלת ממוצע ציונים נמוך מרוב מקצועות הבגרות. יתרה מזאת, כדי להגיע למצב של זכאות לתעודת בגרות, תלמידים מחויבים לגשת לבגרות בלשון ולקבל ציון מינימלי של 55. 
הסירו דאגה מלבכם, אצלנו בוואלה! סקול פיתחנו שיטת לימוד חדשה וייחודית – סרטוני וידאו באיכות גבוהה המועברים על ידי המורים הטובים ביותר, חומרי לימוד איכותיים לפי תכנית הלימודים העדכנית של משרד החינוך, שאלות, פתרונות ותרגולים. 
לא צריך לצאת מהבית, לבדוק את מזג האוויר, לחפש חניה או קו אוטובוס, ובלי שאף אחד יפריע לכם, תוכלו ללמוד את כל נושאי בגרות בלשון שאלון א', בגרות בלשון שאלון ב', הכוללים הבנת הנקרא, הבעה, תרגולים ופתרונות. 
רוצים להצליח ולעבור הבגרות בלשון? הזמינו שיעורי לשון און ליין, ותעברו את הבגרות בקלות.

שיעורים לצפייה בחינם

גזרת נפ"א - נחי פ' הפועל א'
גזרת נפ"א - נחי פ' הפועל א'
סוגי דגשים
סוגי דגשים
דומגאות לשאלות על משקלים ומשמעותם
דומגאות לשאלות על משקלים ומשמעותם
מושגי יסוד בפועל
מושגי יסוד בפועל
זיהוי שורש ובניין
זיהוי שורש ובניין
זיהוי סוגי שוואים
זיהוי סוגי שוואים
גזרת השלמים וגזרת המרובעים
גזרת השלמים וגזרת המרובעים
טוען וידאו...
לשון

בחינת הבגרות בלשון והבעה עברית ידועה בתור בחינה לא פשוטה שהמון תלמידים מתקשים בה. חוקי הדקדוק השונים, הבנת הנקרא, כתיבה תיאורית, אוצר מילים, ניתוח וכתיבת מאמרים הם רק חלק מהחומר עליו נבחנים בבחינת הבגרות בלשון.

רוצים לעבור את הבגרות בציון גבוה בלי להישאר עם הלשון בחוץ? כל השיעורים בקורס לשון לבגרות מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך ומועברים בצורה ברורה ובאיכות HD על ידי מיטב המורים להבעה ולשון בישראל.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס